Skontaktuj się z nami - zadzwoń tel. 668 126 516

Transkrypcje rozpraw sądowych

Od momentu wprowadzenia w sądach nagrywania rozpraw i e-protokołów w 2012 roku - kiedy to zwykły protokół został zastąpiony e-protokołem, który jest dostarczany na płytach CD, praca prawników stała się mało komfortowa, pochłaniająca dużo więcej czasu i wysiłku. Wiedząc jak uciążliwe jest ciągłe odsłuchiwanie nagranej rozprawy sądowej wyszliśmy naprzeciw wszystkim osobom pracującym z e-protokołem - rozszerzyliśmy swoją ofertę o transkrypcje rozpraw sądowych. Naszą ofertę transkrypcji rozpraw i posiedzeń sądowych kierujemy głównie do kancelarii prawnych, sądów, prokuratur, jednostek policji, innych firm i instytucji.


Transkrypcje sądowe

  • Transkrypcje rozpraw sądowych wykonujemy metodą klasyczną, bez użycia programów do rozpoznawania mowy, dzięki czemu nasze transkrypcje charakteryzuje wierne odwzorowanie tego co się dzieje w nagraniu.
  • Standardowa transkrypcja sądowa jest transkrypcją pełną, tj. wiernym zapisem tego co się dzieje na sali sądowej, bez ingerencji w treść wypowiedzi poszczególnych osób.
  • Transkrypcja zawiera legendę, wedle której oznaczane są osoby uczestniczące w rozprawie, z podziałem na stronę pozwaną, powodową, przewodniczącego, poszczególnych świadków etc.
  • Każda transkrypcja zawiera stemple czasowe, co 5 minut (jest także możliwość wstawienia stempli czasowych przy każdej wypowiedzi, jest to usługa dodatkowo płatna).
  • W tekście zaznaczone są również wszystkie miejsca nieczytelne.
  • Plik jest sformatowany zgodnie ogólnie przyjętymi standardami występującymi w edytorach tekstów (12pt, Times New Roman, interlinia 1.5, marginesy 25).
  • Pliki zapisywane są w formacie Word .doc(x) oraz .pdf.
  • Standardowy czas realizacji transkrypcji dla nagrania do 4 godzin - 48h

Istnieje możliwość uzupełnienia transkrypcji o dodatkowe elementy na życzenie klienta takie jak emocje, dźwięki z sali oraz zachowania osób i opis sytuacji jeśli otrzymamy pliki w formacie wideo.

Gotowe materiały przesyłamy z reguły mailem, jeśli zachodzi potrzeba możemy dostarczyć je także w formie papierowej.


Cennik transkrypcji sądowych

Gwarantujemy najniższe ceny na rynku. Wszystkie zlecenia dotyczące transkrypcji sądowych z uwagi na ich charakter są wyceniane indywidualnie, aby uzyskać wycenę zapraszamy do kontaktu zarówno telefonicznego tel. 668 126 516, bądź też mailowego info@transkrypcje24.pl (odpowiadamy w ciągu godziny).


Jak dostarczyć nagrania do transkrypcji?

Najlepszą metodą jest przesłanie plików przez internet, pliki do 50mb można przesyłać na nasz adres mailowy - info@transkrypcje24.pl. Większe pliki można wgrać na nasz serwer, umieścić na własnym serwerze, bądź udostępnić za pośrednictwem serwisów typu Google Drive, Dropbox, Wetransfer.com.

Fizycznie działamy na terenie Warszawy i okolic, w tym rejonie pliki możemy odebrać także osobiście.
Poza Warszawą nagrania można dostarczyć także na płycie CD/DVD/pendrive pocztą bądź przesyłką kurierską.


Poufność danych

Zgodnie z polityką naszej firmy zagwarantowana jest poufność na zasadach ogólnych, dostęp do otrzymanych plików mają tylko wyznaczone osoby, nazwiska osób są do wglądu zlecającego. Ponadto oferujemy możliwość podpisania klauzuli poufności danych, bądź umowy o poufności danych.

Aby poznać pełną ofertę transkrypcji e-protokołów sądowych zapraszamy do kontaktu info@transkrypcje24.pl, tel. 668126516.

Zapraszamy do współpracy