O firmie transkrypcje24.pl

Zapoznaj się z naszą firmą

Jesteśmy firmą, która powstała głównie z myślą o firmach badawczych. Z firmami tego typu współpracujemy od ponad 10 lat, dzięki czemu udało nam się wypracować metodologię pracy, dzięki czemu wiemy jak ma wyglądać współpraca z firmami prowadzącymi badania.

Powierzając nam swoje transkrypcje masz pewność, że będą wykonane zawsze na czas, wiemy jak jest on w tej branży ważny.

Jesteśmy bardzo elastyczni, naszą ofertę dostosujemy specjalnie i indywidualnie do potrzeb Twojej firmy.

Jesteśmy zgranym zespołem młodych ludzi, gotowym do wykonywania nawet najtrudniejszych i największych zadań, nie boimy się wyzwań, nie unikamy ich, tylko stawiamy im czoła. W naszej ofercie podstawowej oferowaliśmy głównie transkrypcje na potrzeby firm badawczych, wykonywaliśmy duże ilości focusów oraz nagrań indywidualnych, dzięki czemu rozumiemy potrzeby moderatorów i nasze transkrypcje dostosowujemy do indywidualnych potrzeb moderatorów. Wraz z rozwojem firmy poszerzyliśmy obszar działania na wykonywanie transkrypcji poza branżą marketingu, dzięki czemu zaczęliśmy wykonywać wszelkiego innego typu transkrypcje, w tym między innymi transkrypcje wykładów, konferencji, tłumaczeń, transkrypcje nagrań, notatek. W dalszej kolejności zajęliśmy się przepisywaniem tradycyjnych tekstów, czyli maszynopisów i rekopisów. Ceny w tym przypadku są do każdorazowego indywidualnego ustalenia.

Większość zleceń jest wykonywanych "od ręki", w przeciągu kilku - kilkunastu godzin od dostarczenia, w zależności od wybranego trybu realizacji transkrypcji (zwykły / ekspress / pilny).

Skontaktuj się!

Wypełnij formularz i szybko wyceń swoje zlecenie! - Odpisujemy przeważnie w ciągu godziny!

Kontakt:

Transkrypcje24.plWarszawa

Tel. +48 668 126 516

Email info@transkrypcje24.pl