Transkrypcje rozpraw sądowych

Transkrypcja e-protokołów sądowych

Od momentu wprowadzenia w sądach nagrywania rozpraw i e-protokołów w 2012 roku - kiedy to zwykły protokół został zastąpiony e-protokołem, który jest dostarczany na płytach CD, praca prawników stała się mało komfortowa, pochłaniająca dużo więcej czasu i wysiłku. Wiedząc jak uciążliwe jest ciągłe odsłuchiwanie nagranej rozprawy sądowej, która jakościowo niejednokrotnie pozostawia wiele do życzenia, bardzo często jakość nagranych rozpraw jest kiepska i praca z nimi jest bardzo ciężka, wyszliśmy naprzeciw wszystkim osobom pracującym z e-protokołem - rozszerzyliśmy swoją ofertę o transkrypcje rozpraw sądowych. Naszą ofertę transkrypcji rozpraw i posiedzeń sądowych kierujemy głównie do kancelarii prawnych, sądów, prokuratur, jednostek policji, innych firm i instytucji.

Transkrypcje sądowe

Istnieje możliwość uzupełnienia transkrypcji o dodatkowe elementy na życzenie klienta takie jak emocje, dźwięki z sali oraz zachowania osób i opis sytuacji jeśli otrzymamy pliki w formacie wideo. Gotowe transkrypcje sadowe przesyłamy z reguły mailem, natomiast jeśli zajdzie taka potrzeba możemy dostarczyć je także w formie papierowej.

Cennik transkrypcji sądowych

Gwarantujemy najniższe ceny na rynku. Cena transkrypcji rozprawy sądowej zaczyna się już od 150 zł netto/godzina nagrania. Wszystkie zlecenia dotyczące transkrypcji sądowych z uwagi na ich charakter są wyceniane indywidualnie, aby uzyskać dokładną wycenę zapraszamy do kontaktu zarówno telefonicznego tel. 668 126 516, bądź też mailowego info@transkrypcje24.pl (odpowiadamy w ciągu godziny).

Jak dostarczyć nagrania do transkrypcji?

Najlepszą metodą jest przesłanie plików przez internet, pliki do 50mb można przesyłać na nasz adres mailowy - info@transkrypcje24.pl. Większe pliki można wgrać na nasz serwer, umieścić na własnym serwerze, bądź udostępnić za pośrednictwem serwisów typu Google Drive, Dropbox, Wetransfer.com.

Fizycznie działamy na terenie Warszawy i okolic, w tym rejonie pliki możemy odebrać także osobiście. Poza Warszawą nagrania można dostarczyć także na płycie CD/DVD/pendrive pocztą bądź przesyłką kurierską.

Poufność danych

Zgodnie z polityką naszej firmy zagwarantowana jest poufność na zasadach ogólnych, dostęp do otrzymanych plików mają tylko wyznaczone osoby, nazwiska osób są do wglądu zlecającego. Ponadto oferujemy możliwość podpisania klauzuli poufności danych, bądź umowy o poufności danych.

Aby poznać pełną ofertę transkrypcji e-protokołów sądowych zapraszamy do kontaktu info@transkrypcje24.pl, tel. 668126516. Zapraszamy do współpracy

Jak zlecić transkrypcje sądowe?

Transkrypcje sądowe możesz zlecić nie ruszając się sprzed komputera - w całości przez internet.

1. Przekaż pliki

Przekaż pliki mailownie lub wgraj na nasz lub własny serwer, nasz pracownik sprawdzi pliki, poda wszelkie szczegóły dotyczące realizacji zlecenia, dokona wyceny transkrypcji i poda termin realizacji.

2. Realizacja transkrypcji

Po otrzymaniu materiałów do transkrypcji, dokonaniu wyceny, czekamy na akceptację zlecenia, dokonanie płatności, rozpoczynamy pracę zgodnie z wcześniej zaplanowanym harmonogramem. Transkrypcje są gotowe zgodnie z wybraną opcją realizacji i ustaleniami szczegółowymi!

3. Odbierz materiały

Po wykonaniu transkrypcji rozprawy zostaniesz poinformowany mailownie, telefonicznie, wykonane transkrypcje otrzymasz mailem, tak abyś miał do nich dostęp jak najszybciej.

Skontaktuj się!

Wypełnij formularz i szybko wyceń swoje zlecenie! - Odpisujemy przeważnie w ciągu godziny!

Kontakt:

Transkrypcje24.plWarszawa

Tel. +48 668 126 516

Email info@transkrypcje24.pl