Transkrypcja nagrań - cennik

Rodzaj transkrypcji Cena transkrypcji standard
Tryb zwykły - wykonanie w czasie do 72h od 4 zł netto / 1800 znaków (100 zl netto /godzina)
Tryb pilny - wykonanie w czasie do 48h od 6 zł netto / 1800 znaków (150 zl netto /godzina)
Tryb ekspresowy - wykonanie w czasie do 24h od 8 zł netto / 1800 znaków (200 zl netto /godzina)
Transkrypcja język angielski od 16 zł netto / 1800 znaków (400 zl netto /godzina)
Transkrypcja język niemiecki od 16 zł netto / 1800 znaków (400 zl netto /godzina)
Pozostałe usługi Cena
Przepisywanie tekstów, maszynopisów od 4 zł netto / 1800 znaków
Przepisywanie rękopisów od 5 zł netto / 1800 znaków
Tryb ekspresowy + 100 % ceny podstawowej
Wydruki od 1 zł netto / strona
Odszumianie nagrań Cena ustalana indywidualnie

Podany cennik transkrypcji nagran zawiera ceny poglądowe i nie stanowi oferty. Cena transkrypcji może ulec zmianie w zależności od szczegółów zlecenia. Ceny podane w cenniku dotyczą wykonania 1 godziny transkrypcji.

Oferujemy także obróbkę dźwiękową nagrań, odszumianie nagrań, jeśli chcesz poznać ceny odszumiania nagrań i obróbki dźwiękowej - zapraszamy do kontaktu. Takie zlecenia zawsze wyceniamy indywidualnie w zależności od zakresu zlecenia.

Aby poznać dokładną wycenę transkrypcji - zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Wycena jest możliwa po zapoznaniu się z materiałami.

Na cenę transkrypcji wpływ ma wiele czynników, aby dowiedzieć się wiecej przeczytaj co może mieć wpływ na cenę transkrypcji wywiadu czy nagrania.

Wszystkie nasze usługi przepisywania wykonywane są ręcznie, niestety programy do automatycznej transkrypcji, rozpoznawania mowy, konwersji mowy na tekst w dalszym ciągu mają zbyt słabe wyniki rozpoznawania mowy, szczególnie jeśli chodzi o rozpoznawanie języka polskiego, taka transkrypcja zawiera zbyt wiele braków i błędów. Nasze transkrypcje wykonywane są przez człowieka, dzięki czemu ilość błędów jest zminimalizowana praktycznie do zera.

Etapy Transkrypcji wywiadów Online

Zapoznaj się z naszą ofertą wykonywania transkrypcji - u nas masz możliwość zlecenia transkrypcji bez wychodzenia z domu.

1. Przekaż pliki

Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź mailownie i zgłoś zapotrzebowanie, nasz pracownik ustali wszelkie szczegóły dotyczące wyceny i terminu realizacji, jak również sposobu dostarczenia plików - najszybciej i najwygodniej dostarczyć jest pliki przez internet, udostępniamy w tym celu nasz serwer, na terenie Warszawy pliki możemy odebrać osobiście, ewentualnie można dostarczyć pocztą, kurierem.

2. Realizacja transkrypcji

Po otrzymaniu materiałów do transkrypcji, dokonujemy wyceny, podajemy koszt wykonania transkrypcji wywiadu, nagrania, po zaakceptowaniu warunków współpracy i otrzymaniu wpłaty, rozpoczynamy pracę zgodnie z wcześniej zaplanowanym harmonogramem. Transkrypcje są gotowe zgodnie z wybraną opcją realizacji i ustaleniami szczegółowymi!

3. Odbierz materiały

Natychmiast po wykonaniu transkrypcji zostaniesz poinformowany mailownie, telefonicznie, wykonane transkrypcje otrzymasz mailem, tak abyś miał do nich dostęp jak najszybciej. Jeśli potrzebny jest także wersja papierowa tarnskrypcji, wydruk transkypcji możesz otrzymać w Warszawie osobiście, ewentualnie możemy wysłać przesyłką kurierską.

Ceny transkrypcji - FAQ

Jak jest obliczana cena przepisania nagrania?

Transkrypcje wyceniamy na dwa sposoby, albo ze względu na ilość znaków, albo na ilość minut. Jeśli ktoś chce znać cenę swoich nagrań przed zleceniem tak aby później nie było niespodzianek - może wybrać rozliczanie na minuty. Wtedy wystarczy podać czas nagrania i już jest znana cena. W przypadku rozliczania od znaku, dokładna cena będzie znana dopiero po wykonaniu zlecenia. Obecnie najbardziej popularną jest stawka minutowa. Wychodzi ona przeważnie na korzyść zleceniodawcy.

Co ma wpływ na cenę transkrypcji wywiadu?

Największy wpływ na cenę wykonania ma jakość nagrania i termin realizacji, a także rodzaj nagrania. I tak, im gorsza jakość nagrania tym wyższa cena przepisania, czasem niezbędne jest poprawienie jakości materiału, sprawdź ceny odszumiania nagrań. Niestety niekiedy nagranie jest tak zniekształcone, że niewiele da się z nim zrobić. Drugim po jakości nagrania czynnikiem mającym wpływ na cenę przepisywania nagrań ma termin realizacji i tu także im ten krótszy tym cena wyższa. W cenniku podane wartości dotyczą 1 h. Czyli w przypadku zlecenia 10 h podane dane należy odpowiednio zwielokrotnić. Dlatego najlepiej podawać konkretny termin jaki nas interesuje przy kontakcie mailowym czy telefonicznym, wtedy konsultant na bieżąco poda koszt realizacji

Jakość nagrania a cena transkrypcji

Jak wyżej zostało opisane - im gorsza jakość nagrania tym wyższa cena i dłuższy termin realizacji. Czasem nagrania wymagają poprawienia jakości, co wiąże się z dodatkowym kosztem. Gorsze jakościowo nagrania wymagają po prostu więcej pracy, przez co są droższe.

Termin realizacji a cena transkrypcji

Termin realizacji ma drugi decydujący wpływ na cenę, zaraz po jakości nagrań. Dlatego jeśli twoje zlecenie nie jest faktycznie pilne, pamiętaj im bardziej możesz wydłużyć termin realizacji - tym bardziej możemy obniżyć cenę, oczywiście w granicach możliwości. Dlatego w kontakcie podawaj realny termin jaki cię interesuje, a my dostosujemy swoją ofertę tak abyś, był zadowolony. Jesteśmy w stanie wykonać zlecenie każdej wielkości w każdym terminie jaki Cię interesuje.

Nasza oferta obejmuje między innymi

W jakim regionie realizujemy transkrypcje?

Fizycznie działamy w Warszawie i najbliższych okolicach, ale materiały możemy odebrać ze wszystkich większych miast typu: Gdańsk, Białystok, Olsztyn, Lublin, Rzeszów, Kraków, Kielce, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Gdynia etc.

Skontaktuj się!

Wypełnij formularz i szybko wyceń swoje zlecenie! - Odpisujemy przeważnie w ciągu godziny!

Kontakt:

Transkrypcje24.plWarszawa

Tel. +48 668 126 516

Email info@transkrypcje24.pl